דפוס, בית דפוס
צור קשר פתח דפוס משלך הרשמה/כניסה לחברים הצעות מחיר סרטון הדגמה העלאת עיצוב מוכן דפוס אופק - ראשי

כרטיסי ביקור כרטיסי ביקור נתלשיםהטבעה כסף \ זהבמדבקות מגנטיםגלויות / כרטיסי ברכה
עלונים / פלייריםהזמנות לאירועיםפנקסי הנהח"שנייר מכתביםמעטפותחותמות
רול-אפפלקטיםסימניותפתקיות כרטיסי הגרלהשלטים
לוחות שנהמודעות אבלפולדרים צ'קים והמחאותהדפסה בפורמט רחבחוזרים לבית הספר :)

שלום אורח , הנך נמצא כעת ב: ראשי >> כרטיסי ביקור » כרטיסי ביקור מיוחדים לעגלת הקניות שלי
בחר בבקשה בגרפיקה אשר הינך מעוניין לעצב

לא נמצאו גרפיקות בקטגוריה זו.

כרטיסי ביקור מיוחדים

שלום ותודה שבחרת בבית דפוס אופק המתמחה בעיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים המותאמים אישית לצרכי הלקוח בהתאם למטרותיו ולצפיותיו לשימוש הכרטיס.

כרטיסי ביקור מיוחדים לאירועים מיוחדים

כרטיסי ביקור מיוחדים יכולים להיות לצרכי אירועים מיוחדים כגון כרטיסי ביקור לחתונות, כרטיסי ביקור לבר/בת מצווה, ימי הולדת או אירועים חברתיים לחברות גדולות או קטנות.
תוכל להתרשם ממבחר גדול של כרטיסי ביקור תחת קטגוריה זו באתר האינטרנט, וכאן תוכל להיחשף למבחר גדול ומגוון של כרטיסי ביקור מיוחדים ולקבל מענה לשלל המטרות להן תצטרך כרטיסים אלו.
כרטיסים ביקור אלו משמשים למשל לסימון מקומות הישיבה בחתונות או באירועים עסקיים.
שימוש נוסף לכרטיסי ביקור מיוחדים הוא בחגיגת ימי הולדת לילד או הילדה כאשר כרטיס זה מעוצב בצורה ייחודית המאפיינת את האירוע אליו הוכן במיוחד.

כרטיסי ביקור מיוחדים לעסקים

עסקים רבים צריכים לא מעט עיצוב כרטיסי ביקור ייחודיים אם כאשר מדובר בעיצוב גרפי מיוחד או שימוש בחומרי גלם מיוחדים כגון פלסטיק או נייר משי מיוחד, טכניקה חדשה שנכנסת אל תוך קטגוריית כרטיסי ביקור מיוחדים, הם כרטיסי ביקור מוטבעים בזהב וכמו כן כרטיסי ביקור בהברקה סלקטיבית או כמו שנקרא UV סלקטיבי, דברים אלו נותנים ייחודיות ומיוחדות לכרטיס הביקור בו מעוניין בעל העסק.

קדמת הטכנולוגיה והשלכתה על כרטיסי הביקור

כיום תחום כרטיסי הביקור הפך למפותח ומתקדם עקב התקדמות הטכנולוגיה הכוללת רשתות חברתיות, אפליקציות, ועוד שלל רחב של קדמה, ודפוס אופק בתור עסק שדבק בקדמה ובשאיפה לספק ללקוחותינו את המילה האחרונה בכל הקשור בעולם הדפוס מתעדכנים ומעדכנים את לקוחותינו באופן תמידי, ודואגים לעצב לכם כרטיסי ביקור מיוחדים שיכללו בתוכם אפשרויות רבות כגון קריאת בר קוד על גבי כרטיסי ביקור מיוחדים שיקשר את הלקוחות שברשותם האפליקציה המתאימה אל אתר הלקוח בקלות מרבית.

דוגמאות לכרטיסי ביקור מיוחדים

כרטיסי ביקור מיוחדים אלו יכולים להגיע בשלל רב של אפשרויות כמו כרטיסי ביקור מעוצבים תלת מימד כשביכולתם של הלקוחות לחוש את בולטות הכתב על גבי הכרטיס, עוד אפשרות לכרטיסים המעוצבים כמו כרטיסי אשראי שקופים ומיוחדים כל אלו נותנים ייחודיות ויוקרתיות לכרטיסי הביקור של העסק ומציגים אותו באופן ייחודי בפני הלקוחות שבמקרים רבים מתייחסים ברצינות רבה לצורה בה העסק מציג את עצמו באופן מיתוגי, דבר שיכול לתת רושם רציני מאוד וחיובי או רושם שלילי במידה ולא הושקעה מחשבה ביצירת כרטיסי ביקור מיוחדים בסיוע בית דפוס מקצועי.

 

        בתי דפוס דיגטילי - דפוס אופק 1 - בית דפוס הגדול, המגוון והזול ביותר בארץ, מתמחים בהדפסת כרטיסי ביקור , פנקסי הנהלת חשבונות, חותמות, פליירים, ניירת
        משרדית ועוד...

אודות | תקנון  | כניסת שתפים | כניסת חברות  | הוראות הגעהזמני ביצוע 
         הזמנות לחתונה | הזמנות לאירועים | הזמנה ליום הולדת מגנטים | חשבוניות
  |
מדבקות | דפוס משי
 | מודעות אבל | כרטיסי ביקור | בתי דפוס | הזמנות לבר מצווה |בית דפוס אופק 1 הינו בית דפוס דיגיטלי המוביל בתחומו, בתי דפוס דיגיטלי הינו נישה רחבה בית דפוס אופק
ידאג לך הצרכן או בעל העסק  לכלל פתרונות דפוס דיגיטלי באיכות ובמחירים הטובים בארץ.
כמו כן הנייר ושאר החומרים להדפסה הינם חומרי גלם איכותיים וכמוביל בתחום  בתי דפוס דיגיטלי בית דפוס אופק
ייעץ,ויעזור לכם לבחור את הפתרון הנכון בשבילכם ובמחירים הזולים ביותר.

 
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין